1907 Fenerbahçe E-sports 2019 Kış Mevsimi Kadrosu Açıklandı

Kış mevsimi sezonunun iyice yaklaşmasıyla takımlar yavaş yavaş belli olmaya başladı, uzun süren bir ”free agent” yani tüm oyuncuların takımsız olduğu dönemden sonra taşlar yerine oturuyor.

1907 Fenerbahçe Twitter’dan yaptığı açıklamayla eski takımdaki herkesle yollarının ayırdıklarını belirtmişti.

Şimdi ise yepyeni, genç ve dinamik kadrosuyla 1907 Fenerbahçe Esports karşınızda!

Üst Koridor : Ruin

Üst koridorun yeni savaşçısı Ruin’i ilk kez Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde izleme fırsatı yakalayacağız. Daha önceden SK Gaming, Nerv ve Giants Gaming takımlarında forma giyme şansı yakalayan ve Giants Gaming ile 2017 EU Challenger Series şampiyonluğunu elde eden Ruin’i TCL vadisinde görmek için sabırsızlanıyoruz!

Orman : Kirei

Bu sene 1907 Fenerbahçe’nin ormanında Thomas ”Kirei” Yuen forma giyecek. Kirei’yi geçtiğimiz sezondan Dark Passage’daki performansıyla hatırlasak da Kirei, bugüne kadar 13 ayrı takımda oynamış! Kariyerinin 14. Takımı olan 1907 Fenerbahçe’de ona başarılar diliyor, ormanın kralı olma yolunda Kirei’ye başarılar diliyoruz!

Orta Koridor : Bolulu

Orta koridorda Yükselme Ligi’nden hatırladığımız Team Cappadocia’nın eski orta koridor oyuncusu Bolulu var. Bolulu Yükselme Ligi’nden sonra transfer olduğu Diabolus Esports takımıyla bir çok Avrupa etkinliğinde boy göstermiş hatta RedBull Factions 2018 etkinliğinin şampiyonu olmuştur. Oyuncumuzu yeniden Türkiye’de, Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde ve 1907 Fenerbahçe Esports takımında görmek çok güzel!

Alt Koridor : Hades

”hadesunderworld” kullanıcı adıyla Twitch’de yaptığı eğlenceli yayınlarla ve Yasuo oyunlarıyla akıllara kazınan Hades, 2017 Kış Mevsimi Sezonu’nda Bursaspor Esports takımında e-spor kariyerine başlamıştı. E-spor arenasında izleyenleri ve takipçilerini şaşkınlığa uğratan Hades, yayınlardaki performansını vadiye yansıtmak konusunda çok iyi bir iş çıkarmıştı. 1907 Fenerbahçe Esports’da bu performansını beğenmiş olmalı ki yeni sezonda alt koridor oyuncusu olarak Hades’i transfer aldı. Hades’e yeni sezonda başarılar diliyor 1907 Fenerbahçe formasıyla oyunlarını izlemeyi dört gözle bekliyoruz.

Destek : Japone

Japone’dir Fenerbahçe! 1907 Fenerbahçe’nin Worlds’e giden efsane 2017 kadrosundan takımda kalan tek isim! 2016-2017 sezonundan bu yana özellikle Rakan ve Janna oyunlarıyla hafızalardan silinmeyen Japone, geçen sene Dark Passage ve Youth Crew’da forma giymişti. Bu sene tekrar eski takımı 1907 Fenerbahçe Esports’a dönen Japone bir çok taraftara nostaljik bir mutluluk yaşattı. Japone’yi tekrar 1907 Fenerbahçe’de görmekten sabırsızlanıyor, Japone ve Hades’e alt koridorda başarılar diliyoruz.

Şimdilik Vadinin Boğaları’ndan bu kadar. Sezonun ilerleyen günlerinde 1907 Fenerbahçe’ye başarılar diliyoruz.