Bahçeşehir SuperMassive’in Yeni Kadrosu

Geçen sezon hem Vodafone Freezone Kış Mevsimi hem de Şampiyonluk Ligi’nde tozu dumana katarak şampiyon olan Bahçeşehir SuperMassive, yeni sezona efsane bir kadroyla adım atıyor. Yeni oyuncularını bir bir Twitter’dan duyuran Bahçeşehir SuperMassive, takipçilerini şok üstüne şoka uğrattı.

Gelin önce eskiden beri tanıdığımız oyuncularla başlayalım:

Üst Koridor: FabFabulous

TCL’in en eski oyuncularından biri olan Asım Cihat ”FabFabulous” Karakaya, ilk günden beri üst koridorun yenilmez isimlerinden biri olmuştur. Tank şampiyonları ustaca oynaması ve takım savaşlarında en doğru hamleleri yapmasıyla bilinen FabFabulous; Dark Passage, HWA Gaming takımlarından sonra Ocak 2016’da SuperMassive’e transfer olan FabFabulous o günden bu güne takımın ayrılmaz bir parçası.

Orman: Stomaged

Her ne kadar oyunu bir çok kişi tarafından eleştirilse de çoğu ormancının Koreli olduğu bir ligde bir Türk oyuncu olarak harika bir iş çıkardığı ve günden güne kendini geliştirdiği bir gerçek. Nocturne ve Kindred oyunlarıyla ve Baron çalışlarıyla akıllara kazınan Stomaged, bu sezon da Bahçeşehir SuperMassive formasıyla vadide olacak.

Alt Koridor: Zeitnot

ZeitGOD! Yıllardır Lucian oyunlarıyla akıllara kazınan Zeitnot, HWA Gaming, Always With Honor, Ahraz Esports ve Dark Passage takımlarından sonra SuperMassive’e transfer olmuştu. Kasım 2016’dan bu yana SuperMassive forması giyen Zeitnot’u bu sezon da SuperMassive’de görmeye devam edeceğiz.

Şimdi gelelim asıl konumuza…

Bahçeşehir SuperMassive bu sene geçen sene yaptığı gibi orta koridor ve destek rolüne iki Koreli oyuncu transfer etti. Her ne kadar geçen sezonun Korelileri, GBM ve SnowFlower da çok değerli oyuncular olsalar da bu seferkiler biraz başka.

Orta Koridor: Frozen

Ligimizde 2 sezondur izleme fırsatı bulduğumuz ve Türk yemeklerine olan aşkıyla hayranlarının gönlünü kazanan Kim “Frozen” Tae-il bu sezon 1907 Fenerbahçe E-sports’dan Bahçeşehir SuperMassive takımına transfer oldu. Önceki sezonlarda edindiği Longzhu Gaming tecrübesiyle çok konuşulan Frozen, Türkiye’yi bırakamıyor gibi görünüyor.

Destek: Wolf

Hayır şaka değil. Gerçekten Wolf. Bu sezon Bahçeşehir SuperMassive’in herkesi şaşırtan transferi destek rolünden geldi. 6. ve 7. Sezon Dünya Şampiyonluğunu elinde bulunduran eski SKT T1 takımı oyuncusu Wolf, bu sezon Zeitnot ile beraber Bahçeşehir SuperMassive alt koridorunu paylaşacak. 3. Sezondan beri SKT T1 takımında oynayan bu yıldız oyuncuyu, ülkemizde Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde görmek gurur ve heyecan verici!

#SUPWIN