Fifa 19 oynayan herkes geleceğin Cristiano Ronaldo’su ya da Messi’sini aramak, onu genç yaşta bulup, uygun fiyata alarak erkenden yetiştirip bir yıldız haline getirmeyi ister. Ancak bu arayış pek de kolay değil. En kaliteli scout’larınızla aylarca birçok ülkede arama yapmalı ve birçok genç oyuncuyu test etmelisiniz.

Fifa 19’daki gizli yetenekleri ya da genç yetenekleri bulmak pek kolay olmadığı için, biz bu oyuncuları sizler için derledik. Ancak bilmeniz gereken gizli yetenekler ile genç yetenekler aynı şey demek değil. Genç yetenekler çoktan büyük takımlar tarafından fark edilip satın alınmış ve fiyatları fazlasıyla yükselmiş olabilir. Diğer yandan gizli yetenekler henüz yüksek ortalamalara sahip olmayan, ancak geliştirmeye çalıştığınızda ortalamaları birden bire uçan oyunculardır.

Eğer düşük bütçeli bir takımınız varsa kesinlikle aşağıdaki gizli yeteneklere göz atıp, beğendiklerinizi takımınıza katmalısınız. Daha sonra onların yükselişini izleyerek muhteşem yeteneklerini kullanabilir, ya da on milyonlarca belki de yüz milyonlarca Euro’ya onları satabilirsiniz.

İşte bu oyuncular:

Fifa 19 Yüksek Potansiyelli Gizli Yetenekler

fifa-19-gizli-yetenekler

Bu oyuncuları onların ortalaması ve fiyatları henüz düşükken alabilirseniz, başarıya giden yolda hem takımınızın zenginleşmesinde, hem de kupaları kazanmanızda büyük katkıları olacaktır.

Eğer yüksek bütçeli bir takımı yönetiyor ve geleceğin en iyi oyuncusunu takımınızda yıllarca forma giymesi için satın almak istiyorsanız aşağıdaki oyunculara bakmalısınız. Bu oyuncuların fiyatları şimdiden yüksek, ancak oyununuza anında büyük katkı sağlayacaklar.

İşte bu oyuncular:

Fifa 19 En İyi Genç Yetenekler

Bu oyuncuları satın almak pek kolay olmasa da eğer paraya kıyıp onları alabilirseniz, başarıya giden yolda kesinlikle size büyük yardımları dokunacaktır.